• راه بند

  فروش راه بند در اصفهان

  راه بند - راه بند در اصفهان - فروش راه بند اتوماتیک

گروه فنی مهندسی کوبه دُر، نمایندگی فروش و نصب انواع راه بند در اصفهان

راه بند

به مجموعه ای از تجهیزات گفته می شود که به صورت افقی به یک پایه متصل می شود و با ارتفاعی که از سطح زمین دارد، قابل مشاهده افراد پیاده و سرنشین خودرو است . از این وسیله برای کنترل رفت و آمد در مکان های پر تردد مانند ورودی مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی، پارکینگ ها، ایستگاه های راه آهن، فرودگاه و … استفاده می شود. 

بطور کلی راه بند (barrier) به تجهیزاتی خلاصه میشود که مانند حصار یا مانع طبیعی از ورود و خروج کلیه ماشین آلات ممانعت بعمل آورده و تردد آن ها را منوط به اجازه نگهبان ، ریموت راهبند و یا تجهیزات الصاقی بر روی راهبند کرده و با ساماندهی ، کلیه رفت و آمدها را طبق نظام کارفرما درآورده است .

دستگاه راهبند قابل اتصال، یکپارچه سازی و همخوانی با دستگاه های پلاک خوان، کارت خوان، دوربین های کنترل تردد ، دکمه های فشاری push-button و کنترل از راه دور می باشد.

راهبند پارکینگ در مکان هایی استفاده می شود که برای کنترل تردد بیشتر و دقیق تر و امنیت آن مکان نیاز به نیروی غیر انسانی باشد. راه بند در مسیر ورودی یا خروجی مجتمع های مسکونی و اداری ،کارخانجات ،پاساژ ها ،عوارضی جاده ها ،کنترل ترافیک ،پارکینگ عمومی ،سرقت و امور عمرانی شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

راه بند در اصفهان

گروه فنی مهندسی کوبه دُر، نمایندگی فروش و نصب انواع راه بند در اصفهان

راه بند اتوماتیک مخصوص کنترل رفت و آمد اتومبیل ، ورودی کارخانجات ، مجتمع مسکونی ، پارکینگ های عمومی و مکان های صنعتی

گروه فنی مهندسی کوبه ارائه کننده انواع راه بند در اصفهان

اجزای تشکیل دهنده راهبند :

 1. بدنه یا اسکلت دستگاه که از جنس فلز میباشد جهت آسیب پذیری کمتر قطعات داخل دستگاه در صورت ضربه یا برخورد وسایل نقلیه
 2. جهت کارکرد اجزای تشکیل دهنده راهبند از وسیله ای به نام مرکز کنترل استفاده میشود که شامل یک برد الکترونیکی و یک باکس pvc میباشد که در واقع با تعیین یک سری پارامتر خاص میتوانیم در کارکرد و طول عمر دستگاه تاثیر گذار باشیم.
 3. موتور الکترونیکی یا موتور گیربکس راهبند دارای دو مدل با ولتاژ کاری ۲۲۰VAC و ۲۴VDCموجود هست که عموما برای انتخاب نوع راهبند در مکان های پر تردد باید به این مورد توجه کرد که سیستمی را انتخاب کنیم که دارای موتور ۲۴VDCباشد به این دلیل که در کارکرد طولانی مدت خطا و آسیب پذیری کمتری دارد .
 4. در زمان کارکرد راهبند میتوان از وسیله به نام فلشر استفاده کرد که به صورت چشمک زن میباشد و عموما بر روی خود بدنه دستگاه راهبند نصب می شود .
 5. بوم یا میله بالا رونده که دارای چند مدل تا شونده ساده و تلسکوپی هستند.
  جنس بوم از آلومنیوم و در بعضی مواقع از چوب برای استحکام بهتر از آن استفاده می شود. بوم های موجود بسته به محیط نصب دستگاه در ابعاد مختلفی تولید و عرضه میشود.
 6. یکی از مهم ترین قطعاتی که در نصب و کارکرد راهبند باید به ان توجه کرد سنسور مانع میباشد که موقع نصب راهبند باید از ان استفاده کرد و هنگامی که یک وسیله نقلیه از جلوی راهبند عبور میکند مانع از عملکرد راهبند می شود و جلوی اسیب رساندن به وسیله قرار گرفته در مسیر بوم جلوگیری میکند
راه بند - راه بند در اصفهان - فروش راه بند اتوماتیک

فروش انواع راه بند در اصفهان

 •  مدل اهرمی مکانیکی (نسبت به برند و مارک راهبند از ۱۰۰ بار تا ۶۰۰ بار در طول روز متغیر می باشد.)
 •  مدل اهرمی هیدرولیکی (برای تردد بسیار بالا و تردد نامحدود)
 •  مدل ستونی (برای مکان های فوق امنیتی و فوق خاص)
 •  مدل دفنی (برای مکان های فوق امنیتی و فوق خاص)
 •   مدل پارکینگ بند (قفل پارک برای یک خودرو)
 •  مدل زنجیری (برای تردد بالا و مکانهای خاص)
راه بند - راه بند در اصفهان - فروش راه بند اتوماتیک
راه بند - راه بند در اصفهان - فروش راه بند اتوماتیک

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش انواع راهبند با ما تماس بگیرید