درب اتوماتیک در اصفهان

گروه فنی مهندسی کوبه دُر ارائه دهنده انواع درب اتوماتیک در اصفهان

درب اتوماتیک چیست ؟

درب برقی که به عنوان درب اتوماتیک (auto door )نیز شناخته می شود، دری است که به طور خودکار با احساس نزدیک شدن شخص باز می شود. 

درب های اتوماتیک چرخشی چگونه کار می کنند؟

درب های اتوماتیک نیاز به سنسوری دارند که تشخیص دهد چه زمانی درب باید باز شود. هنگامی که سنسور یک نشانه را تشخیص می دهد، سپس سیگنالی را به مکانیسم عملکرد درب می فرستد. پس از دریافت آن سیگنال، مکانیسم در را باز می کند.

انواع درب اتوماتیک در اصفهان

درب های اتوماتیکی هستند برای مدرنیزه کردن و بالابردن بهره وری ساختمان های متعدد به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه پیشنهاد می شود.

درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

برای مکان هایی استفاده میشود که به تمام فضای ورودی پارکینگ احتیاج دارد و برای مکان های مختلف ازجمله: ورودی انبار،کارخانجات،ادارات دولتی و همچنین مجتمع های مسکونی

درب رول آپ ، نوعی درب اتوماتیک کرکره ای هست که به دلیل اینکه به سمت بالا جمع می شود به این نام معروف می باشد.

درب اتوماتیک لولایی شامل انواع  سیستم های الکترومکانیک,الکتروهیدرولیک ,سیستم های درب لولایی زیر سطحی، خرچنگی و چرخی که بسته به نوع شرایط درب مورد استفاده وزن در و زاویه باز شو و محل نصب متفاوت است .

درب اتوماتیک سکشنال

درب های اتماتیک سکشنال به صورت زیر سقفی است. در این نوع درب ها کارکرد و متریال استفاده شده با درب های دیگر متفاوت است و در واقع به صورت خطی در زیر سقف قرار میگیرد .

درب اتوماتیک کشویی

درب برقی شیشه ای در اصفهان - سکوریت برقی

درب های اتوماتیک کشویی از یک موتور محوری و اغلب دو مجموعه درب های پانل کشویی تشکیل شده اند. هنگامی که شخصی در محدوده صفحه حسگر (سنسور) قدم می گذارد، این پانل ها به طور یکپارچه به طرفین و از محل خود خارج می شوند.