درب اتوماتیک در اصفهان

گروه فنی مهندسی کوبه دُر ارائه دهنده انواع درب اتوماتیک در اصفهان

درب اتوماتیک چیست ؟

درب برقی که به عنوان درب اتوماتیک (auto door )نیز شناخته می شود، دری است که به طور خودکار و بدون دخالت مستقیم دست، بوسیله موتورهای الکتریکی یا مکانیکی باز و بسته می شود. درب اتوماتیک نوعی درب مجهز به حسگر‌های حساس حرکتی یا چشمی است که با حرکت یا مشاهده فرد جلوی در، باز و بسته می‌شود. درب اتوماتیک در مکان‌های مختلفی نظیر مراکز خرید، ورودی فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، بانک‌ها و… استفاده می‌شود. نصب درب اتوماتیک به دلیل استفاده از سیستم هوشمند نیازمند دقت بالایی است و عدم توجه به این موضوع باعث اختلال و اتلاف وقت و هزینه خواهد شد.

انواع درب اتوماتیک بر اساس نوع سیستم :

  • حرکت  عمودی 
  • حرکت افقی  

درب های اتوماتیک چرخشی چگونه کار می کنند؟

درب های اتوماتیک نیاز به سنسوری دارند که تشخیص دهد چه زمانی درب باید باز شود. هنگامی که سنسور یک نشانه را تشخیص می دهد، سپس سیگنالی را به مکانیسم عملکرد درب می فرستد. پس از دریافت آن سیگنال، مکانیسم در را باز می کند.

مراحل باز و بسته شدن درب اتوماتیک :

  • تشخیص حرکت توسط سنسور
  • ارجاع سنسور به قسمت کنترل کننده 
  • فرمان قسکت کنترل کننده به موتور برای برای به حرکت درآوردن تسمه و قرقره 
  • پس از مدتی در صورت عدم فعالیت سنسور حرکتی ، قسکت کنترل کننده دستر به بسته شدن درب 
درب اتوماتیک در اصفهان - درب ریلی دو لنگه آتشگاه اصفهان
درب اتوماتیک در اصفهان - درب اتوماتیک ریلی سکشنال - شهرضا

www.koubedoor.com

www.koubedoor,com

درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

www.koubedoor.com

گروه فنی مهندسی کوبه دُر ارائه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان

۰۹۱۲۰۳۹۰۲۰۸ – ۰۹۱۳۲۱۲۰۲۰۸

انواع درب اتوماتیک در اصفهان

درب های اتوماتیکی شیشه ای برای مدرنیزه کردن و بالابردن بهره وری ساختمان های متعدد به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه پیشنهاد می شود. اغلب درب‌های اتوماتیک در دستۀ درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای هستند. از مزایای مهم این درب‌ها، زیبایی و عملکرد سریع، کاهش آلودگی صوتی، کنترل دما و جلوگیری از اتلاف انرژی است.

ازمهمترین کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای:

۱) زیبایی وخاص بودن یکی ازبرترین ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای است.
۲) کنترل دماوجلوگیری ازواردشدن آلاینده ها دراماکن پرتردد
۳) امکان تنظیم سرعت عملکرد درب اتوماتیک باتوجه به میزان ترافیک موجوددرمحل
۴) بدون دخالت دست،منجربه رعایت بهداشت وکاهش انتقال بیماری میگردد.
۵) کاهش آلودگی صوتی درحین بازوبسته شدن مداوم درب اتوماتیک

درب اتوماتیک ریلی در اصفهان

ساختارکلی درب بازکن ریلی، به شکلی است که یک لنگه درب،که به طور معمول به صورت کشویی و بر روی ریل به سمت چپ یا راست حرکت می کند و فضای ورودی رابه صورت کامل بازمی کند. درب اتوماتیک ریلی به یک قفل برقی یا قفل هوشمند جهت باز و بسته شدن ریل‌ها نیاز دارد. درب اتوماتیک ریلی ممکن است یک دهنه یا دو دهنه باشد.

مزایای نصب درب اتوماتیک ریلی

۱) جایگزین نیروی انسانی، برای باز و بسته کردن درب، فقط با فشاردادن یک دکمه توسط ریموت کنترل و حتی تلفن همراه می باشد
۲) آلودگی صوتی کمتر
۳) زمانی که مانعی سر راه درب بازکن ریلی باشد،با استفاده از چشم الکترونیکی ،درب توقف میکند
۴) امکان تردد نامحدود برای افراد ناشناس در محل می باشد

برای مکان هایی استفاده میشود که به تمام فضای ورودی پارکینگ احتیاج دارد و برای مکان های مختلف ازجمله: ورودی انبار،کارخانجات،ادارات دولتی و همچنین مجتمع های مسکونی

درب رول آپ ، نوعی درب اتوماتیک کرکره ای هست که به دلیل اینکه به سمت بالا جمع می شود به این نام معروف می باشد. درب های رول آپ یا همان کرکره برقی در اصفهان ، از جنس پلی کربنات مقاوم و یکی ازساده ترین و دردسترس ترین و کم هزینه ترین ابزار برای ایمنی درب مغازه ها و پارکینگ های عمومی و فردی است. از تیغه پلی کربنات به عنوان کرکره برقی هم نام برده می شود.

درب یا کرکره برقی پلی کربنات به دلیل استفاده از ماده پلی کربنات در تولید تیغه و کرکره ها، از مقاومت بالایی در برابر فشار، ضربه و نور خورشید برخوردار است. پلی کربنات ماده ای پلیمری با مقاومت کششی در حدود ۹۵۰psi است که به طور طبیعی در برابر شکسستگی و نغییر شکل مقاوم است.

این نوع درب ها، دارای رنگ بندی متفاوت می باشد ،به همین دلیل محبوبیت خاصی در بین مشتریان را دارد . رنگ های آن ازجمله:رنگ کوره ای واستاتیک.

درب اتوماتیک لولایی شامل انواع  سیستم های الکترومکانیک,الکتروهیدرولیک ,سیستم های درب لولایی زیر سطحی، خرچنگی و چرخی که بسته به نوع شرایط درب مورد استفاده وزن در و زاویه باز شو و محل نصب متفاوت است .

این سیستم روی سیستم درب اتوماتیک لولایی یا برقی و یا بازویی یا جکی بر روی دربهایی نصب می شود که دارای دو لنگه یا سه لنگه هستند که در واقع به صورت حرکت دورانی که توسط لولا بر روی کلاف درنصب نصب شده اند و جوشکاری شده است حرکت می کند

انواع درب اتوماتیک لولایی

  • سیستم اتوماتیک هیدرولیک
  • سیستم اتوماتیک مکانیکی

گروه فنی مهندسی کوبه دُر ارائه کننده انواع درب اتوماتیک در اصفهان

۰۹۱۲۰۳۹۰۲۰۸ – ۰۹۱۳۲۱۲۰۲۰۸

درب اتوماتیک سکشنال

درب اتوماتیک در اصفهان

درب های اتماتیک سکشنال به صورت زیر سقفی است. در این نوع درب ها کارکرد و متریال استفاده شده با درب های دیگر متفاوت است و در واقع به صورت خطی در زیر سقف قرار میگیرد .

درب اتوماتیک کشویی

درب برقی شیشه ای در اصفهان - سکوریت برقی

درب های اتوماتیک کشویی از یک موتور محوری و اغلب دو مجموعه درب های پانل کشویی تشکیل شده اند. هنگامی که شخصی در محدوده صفحه حسگر (سنسور) قدم می گذارد، این پانل ها به طور یکپارچه به طرفین و از محل خود خارج می شوند.